Žaidimas „Pirk PLAUKAMSPRO.LT už bet kokią sumą ir laimėk 100 Eur dovanų kuponą apsipirkti www.plaukamspro.lt“

Sąlygos:

  1. Žaidime gali dalyvauti visi ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenantys fiziniai asmenys.

  2. Perkant bet kuriuos produktus iš el. parduotuvės www.plaukamspro.lt už bet kokią sumą automatiškai patenkate į Žaidimą.

Žaidimo laimėtojas:

Žaidimo laimėtojas išaiškinamas atsitiktinės atrankos būdu 2022 m. liepos 31 d. Žaidimo laimėtojas renkamas iš visų Žaidimo dalyvių užsakymų, gautų pagal šias taisykles nuo 2022 m. liepos 4 d. 00:00 val. iki 2022 m. liepos 30 d. 23:59 val. ir atitinkančius minėtas dalyvių sąlygas.

Žaidimo Organizatorius nėra atsakingas už:

  1. Galimą dalyvių nuostolį, patirtą perkant žaidimo produktus ar atsiimant prizą;

  2. Pasekmes, kurios kyla dėl melagingų duomenų pateikimo ar kitų netikslumų kylančių dėl dalyvio kaltės;

  3. Dalyvaudamas žaidime dalyvis sutinka, kad jo duomenis organizatorius tvarkytų savo duomenų bazėje laimėtojų ištraukimo, jų paskelbimo ir prizo išdalinimo tikslais.

Prizo atsiėmimas:

  1. Organizatorius susisieks su laimėtoju asmeniškai susitarti dėl prizo atsiėmimo.

  2. Prizas nekeičiamas į kitą prizą, produktus ar paslaugas.

Papildoma informacija:

  1. Žaidimo pirkimas turi būti įvykdytas akcijos laikotarpiu. Sąskaitos faktūros išrašytos juridiniams asmenis žaidime nedalyvauja.

  2. Dalyvis turi saugoti pirkimo kvitą ar sąskaitą faktūrą iki 2022 m. liepos 30 d., nes laimėjimo atveju pirkimo dokumentas yra dalyvavimo žaidime įrodymas ir yra reikalingas atsiimant prizą.

  3. Vienas dalyvis gali dalyvauti žaidime neribotą kiekį kartų.